►Dětské tetování

Cena

3940
13940
Gelové pero tetovací, sada 3 ks
39 Kč
Skladem

Tetovací gelovky jsou bezva zábavou pro malé kreativce! Gelová pera, kterými je možné kreslit na kůži.

Kód: 3424
1 položek celkem

Rozveselte své děti s naší širokou nabídkou dětských tetování. Tyto bezpečné a zábavné tetovací sady jsou navrženy speciálně pro děti, aby si mohly vytvořit dočasné tetování s jejich oblíbenými motivy. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních a hypoalergenních materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce. Jsou snadno aplikovatelné a odstraňovatelné, což zajišťuje bezproblémovou a bezbolestnou zábavu.

Dětská tetování jsou skvělým způsobem, jak děti mohou vyjádřit svou kreativitu a stylově se ozdobit na různých příležitostech, jako jsou dětské oslavy, kostýmové párty, nebo jen pro zábavu a sebevyjádření doma. Naše sady obsahují různé motivy, od barevných postaviček a zvířátek po květiny a symboly. Děti si mohou vybrat svůj oblíbený design a samy si vytvořit jedinečné tetování podle svých představ.

Přineste svým dětem nekonečnou radost a zábavu s našimi dětskými tetováními. Podporujte jejich kreativitu a fantazii a nechte je být malými umělci. Naše tetování jsou bezpečná, snadno použitelná a přináší dlouhotrvající zábavu. Vyberte si z naší široké nabídky a udělejte svým dětem den ještě zábavnějším!