►Akrylové barvy

6 položek celkem

Cena

49245
149245
Akrylové barvy pro malování na kamínky set 6 x 75ml
Tip
245 Kč

Akrylové barvy jsou vodou ředitelné a po zaschnutí voděodolné. Vyznačují se svou barevnou sytostí i stálostí, jemnou a hladkou konzistencí a velmi dobrými krycími

Kód: 6300390
Akrylové barvy Easy Creative 12 barev, 2 štětce, paleta3
189 Kč

Akrylové barvy z řady EASY Creative jsou krycí barvy s 12 intenzivními barvami. Jejich hustá konzistence a vysoká kvalita barviv zaručují velmi dobré krytí malovaných povrchů

Kód: 3046
12a
149 Kč

Souprava akrylových barev v tubě pro malování. Balení obsahuje 12 ks tub (barev) o objemu 12 ml.

Kód: 2780
keramika
49 Kč

Akrylové barvy na keramiku, sklo a kameny - 6 barev

Kód: AYC01B
Akrylové barvy na malování kamínků set základní 12 x 12ml
Tip
116 Kč

Akrylové barvy jsou vodou ředitelné a po zaschnutí voděodolné. Vyznačují se svou barevnou sytostí i stálostí, jemnou a hladkou konzistencí a velmi dobrými krycími schopnostmi. 

Kód: 6300391
barvy
Tip
120 Kč

Akrylové barvy sada 12ks-12ml.

Kód: PK054-01

Vítejte v naší kategorii "Akrylové barvy", kde naleznete širokou škálu vysoce kvalitních akrylových barev pro malíře všech úrovní. Od začínajících umělců až po zkušené profesionály, naše nabídka barev vám umožní vyjádřit svou kreativitu a realizovat vaše umělecké projekty.

Akrylové barvy se vyznačují svou univerzálností, snadnou manipulací a rychlým schnutím. Jsou ideální pro malování na různých površích, jako jsou plátno, dřevo, papír, kámen nebo kov. Díky svým vlastnostem jsou akrylové barvy oblíbenou volbou pro mnoho umělců, kteří oceňují jejich flexibilitu a široké možnosti použití.

V naší nabídce naleznete akrylové barvy od renomovaných výrobců, jako jsou Amsterdam, Liquitex, Golden, Winsor & Newton a mnoho dalších. Tyto značky se zavázaly k dodávání výrobků nejvyšší kvality, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších umělců.

Nabízíme akrylové barvy v široké škále barev a odstínů, které vám umožní dosáhnout požadovaných efektů a výsledků ve vašem uměleckém díle. Od základních barev až po speciální efekty, jako jsou metalické, neonové či perleťové odstíny, u nás naleznete vše, co potřebujete pro své tvoření.

Kromě toho máme v nabídce také různé balení a velikosti tub, aby vyhovovaly vašim potřebám a preferencím. Ať už hledáte malé tuby pro jednorázový projekt nebo velké balení pro dlouhodobé použití, máme pro vás vhodnou volbu.

Pro ty, kdo chtějí experimentovat s akrylovými barvami nebo rozšířit své současné palety, nabízíme také sady barev. Tyto sady obsahují široký výběr barev a mohou být skvělým způsobem, jak začít s akrylovým malováním nebo rozšířit své možnosti.

Naše kategorie "Akrylové barvy" je navržena tak, aby vyhověla potřebám malířů všech úrovní, od začátečníků až po zkušené umělce. Nezáleží na tom, zda se jedná o váš první projekt nebo o další kousek ve vaší umělecké sbírce, s naším výběrem akrylových barev a příslušenstvím budete mít vše, co potřebujete k úspěchu.