Barvy na obličej 6ks MFP

Barvy na obličej v setu 6ks barev (36g) v plastové krabičce.

Tyto barvy jsou určeny pro malování obličeje.

Barvy jsou zdravotně nezávadné a mají vysokou krycí schopnost.

standardní cena: 129 Kč –20 % 102 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 3394
Barvy na obličej 6ks MFP
Barvy na obličej 6ks MFP ok
129 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Barvy na obličej v setu 6ks barev (36g) v plastové krabičce.

Tyto barvy jsou určeny pro malování obličeje.

Barvy jsou zdravotně nezávadné a mají vysokou krycí schopnost.

Barvy jsou na principu rtěnky a smývá jí se vodou.

S barvami na obličej si vaše děti užijí spoustu legrace.

Rozjasněte tváře vašich dětí s našimi barvami na obličej, ideálními pro dětské oslavy, karnevaly nebo jednoduše pro kreativní hraní doma. Naše sada obsahuje šest živých odstínů, které přinášejí barevnou radost a uměleckou svobodu v malování na kůži. Barvy jsou bezpečně uloženy v praktické plastové krabičce, která usnadňuje přenášení a skladování.

Vytvořené s důrazem na bezpečnost, tyto barvy na obličej jsou kompletně nezávadné pro zdraví, což znamená, že se nemusíte obávat při aplikaci na citlivou pokožku vašich dětí. Díky vysoké krycí schopnosti barvy zůstávají jasné a viditelné i po dlouhodobém nošení. Navíc jsou formulované tak, aby byly snadno smývatelné vodou, což zaručuje bezproblémové odstranění bez nutnosti tvrdých odličovačů nebo jiných agresivních čistících prostředků.

S texturou podobnou rtěnce jsou tyto barvy příjemné na aplikaci a poskytují hladkou, rovnoměrnou aplikaci. Taková vlastnost umožňuje i malým dětem snadno s barvami manipulovat a vytvářet vlastní designy s minimální pomocí dospělých.

V naší sadě najdete šest odstínů – každý s hmotností 6 gramů – které společně tvoří 36 gramů malovací zábavy. Ať už se vaše děti rozhodnou stát se postavičkou z oblíbeného příběhu nebo si zkusí vlastní originální vzory, s našimi barvami na obličej budou mít jistotu, že jejich tvořivost nemá hranic. Užijte si veselé odpoledne plné smíchu a kreativity s naším setem barv na obličej, který je perfektním doplňkem pro každou dětskou párty nebo rodinné setkání.