Sada barevných zvýrazňovačů - 6 kusů

Sada barevných zvýrazňovačů - 6 kusů

69 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: W832703
Sada barevných zvýrazňovačů - 6 kusů

Detailní popis produktu

Sada barevných zvýrazňovačů je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. Určené pro zvýraznění textů na všech druzích papíru. zavírací vršek klínový hrot Balení obsahuje 6 barev - růžová, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová.

Sada barevných zvýrazňovačů je skvělým doplňkem pro každého, kdo potřebuje zvýraznit důležité informace ve svých poznámkách, textech nebo dokumentech. Je ideální jak pro práci v kanceláři, tak i pro použití ve škole či při studiu. Tato praktická pomůcka vám umožní snadno a efektivně zvýraznit klíčové informace, aby byly lépe viditelné a zapamatovatelné.

Naše zvýrazňovače mají klínový hrot, který poskytuje přesné a plynulé zvýrazňování. Díky svému zavíracímu vršku jsou dobře chráněny a nezavadí se o ostatní věci v penále či tašce. Navíc jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost a odolnost.

Balení obsahuje 6 různých barev zvýrazňovačů - růžovou, oranžovou, žlutou, zelenou, modrou a fialovou. Tyto živé a syté barvy vám umožní ozdobit vaše texty a udělat je atraktivními a snadno rozpoznatelnými. Zvýrazňovače jsou vhodné pro použití na všech druzích papíru, ať už se jedná o běžný nebo recyklovaný papír.

Sada barevných zvýrazňovačů je praktickým nástrojem pro organizaci, studium a kreativní psaní. Umožňuje vám vytvořit strukturované poznámky, zdůraznit klíčové informace a snadno je najít. S našimi zvýrazňovači se vám otevírá široké pole možností pro vytváření barevných a interaktivních textů.

Přidejte si naše sady barevných zvýrazňovačů do svého zásobníku a přineste do svých dokumentů, poznámek a textů zábavu a originalitu. Nechte svou kreativitu volně plynout a udělejte své zápisky a dokumenty nezapomenutelnými. Naše zvýrazňovače vám pomohou vyniknout a dělat dojem svými barevnými a výraznými výpisy.