Kameny - piškvorky - dinosauři - malování kamínků

Kameny - piškvorky 

229 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: RTT-LB002
Kameny - piškvorky - dinosauři - malování kamínků
img preview
Novinka

Detailní popis produktu

Návod:

 1. Všechny kameny nejprve omyj a nech oschnout. Odstraň fólii ze zadní strany přenosové samolepky. Samolepku umísti zadní stranou tam, kde chceš mít obrázek.
 2. Pomocí dřevěné špachtle obrázek přenes na kamínek. Pořádně přitlač a snaž se samolepkou nehýbat. Je-li obrázek přenesen, velmi opatrně snímej již prázdnou část samolepky. Přenesený obrázek ještě jednou opatrně uhlaď. 
 3. Kameny máš hotové! A teď si zahraj s kamarády!

Tip: Pokud se ti během přenosu samolepky objeví trhlinky, zarovnej obrázek tak, že překryješ roztržené strany přes sebe a znovu je opatrně uhladíš podkladovou částí samolepky.

Obsahuje:

10 říčních kamenů

2 archy přenosových samolepek

1 dřevěné špachtle

1 bavlněný sáček

Vhodné pro děti od 6 let.

Přinášející hodiny zábavy a kreativního vyjádření, naše sada pro malování kamínků s motivy dinosaurů je perfektní volbou pro malé umělce i pro celou rodinu. Tento set vám umožní proměnit běžné říční kameny v úžasnou sadu piškvorek, které ožijí vzrušujícími prehistorickými motivy.

Návod k použití:

 • Nejprve kameny důkladně opláchněte vodou a nechte je přirozeně uschnout.
 • Opatrně odlepte ochrannou fólii z přenosových samolepek.
 • Samolepku s obrázkem umístěte na vybraný kámen a pomocí dřevěné špachtle pečlivě přeneste motiv na kamínek.
 • Po dokončení přenosu obrázku jemně odstraňte zbývající část samolepky.
 • Nyní jsou vaše kameny připraveny na hru piškvorek s přáteli!   

Pro dokonalý výsledek:

 • V případě, že se během aplikace objeví na samolepce trhlinky, můžete obrázek jemně upravit tak, aby překryl roztržené strany, a znovu pečlivě uhlaďte.

Obsah balení:

 • 10 hladkých říčních kamenů: Ideální plátno pro vaše dinosauří piškvorky.
 • 2 archy přenosových samolepek: Každý arch nabízí různé motivy dinosaurů pro vytvoření personalizované sady piškvorek.
 • Dřevěná špachtle: Pro snadný a přesný přenos motivů na kameny.
 • Bavlněný sáček: Praktický pro ukládání kamínků i pro přenášení sady piškvorek.

Věková přístupnost: Tento kreativní set je vhodný pro děti od 6 let a je perfektním nástrojem pro rozvoj jemné motoriky, pozornosti k detailům a uměleckého cítění.

Představte si radost vašich dětí, když si budou moci vytvořit vlastní hru s kamínky, které samy ozdobily. To není jenom hra, to je dílo, na které mohou být hrdí. Nabízíme tuto sadu jako cestu k rozvoji kreativity, učení se novým dovednostem a sdílení nezapomenutelných chvil s přáteli a rodinou. Kameny - piškvorky - dinosauři - malování kamínků jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací, a představují skvělou činnost pro deštivé odpoledne nebo rodinné setkání.

Každá sada je připravena k okamžitému použití a dodává se v bezpečném obalu, který zajistí, že všechny součásti dorazí v perfektním stavu, připravené na tvoření a hraní. Uvolněte svou fantazii a vytvořte s námi svět plný barevných tvarů a dobrodružství!