Kamínky s příběhem - Červená Karkulka - malované kamínky

Kamínky s příběhem

229 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: RST-LB004
Kamínky s příběhem - Červená Karkulka - malované kamínky
img preview (3)
Novinka

Detailní popis produktu

Návod:

 1. Všechny kamínky nejprve omyj a nech oschnout. Odstraň fólii ze zadní strany přenosové samolepky. Samolepku umísti zadní stranou tam, kde chceš mít obrázek.
 2. Pomocí dřevěné špachtle obrázek přenes na kamínek. Pořádně přitlač a snaž se samolepkou nehýbat. Je-li obrázek přenesen, velmi opatrně snímej již prázdnou část samolepky. Přenesený obrázek ještě jednou opatrně uhlaď. 
 3. Kamínky jsou hotové! Pokus se podle nich vyprávět příběh.

 Tip: Pokud se ti během přenosu samolepky objeví trhlinky, zarovnej obrázek tak, že překryješ roztržené strany přes sebe a znovu je opatrně uhladíš podkladovou částí samolepky.

 Obsahuje:

10 kamínků

2 archy přenosových samolepek

1 dřevěné špachtle

1 bavlněný sáček

Vhodné pro děti od 6 let.

Přiveďte oblíbené pohádkové vyprávění k životu s naší ruční malovací sadou "Kamínky s Příběhem - Červená Karkulka". Tato sada je perfektní volbou pro děti i dospělé, kteří se chtějí podělit o radost z kreativity a současně znovu objevit klasickou pohádku o Červené Karkulce ve zcela novém světle.

Postup kreativního procesu:

 1. Započněte mytím kamínků, aby byl povrch čistý a vhodný pro aplikaci samolepek.
 2. Vyberte si samolepku s motivy Červené Karkulky a připravte ji odstraněním ochranné fólie.
 3. Pečlivě umístěte samolepku na kámen a použijte přiloženou dřevěnou špachtli k pevnému přitlačení.
 4. Po přenesení motivu odstraňte zbytky samolepky a ujistěte se, že obrázek je hladký.
 5. Vytvořené kamínky využijte jako nástroj pro vyprávění příběhů.

Pro dosažení nejlepšího výsledku:

 • Pokud se na samolepce objeví malé trhlinky, můžete je opravit tak, že přesunete roztržené strany nad sebe a poté špachtlí znovu uhladíte povrch.

Balíček obsahuje:

 • 10 kamínků: Představují různé postavy a prvky příběhu Červené Karkulky.
 • 2 archy s přenosovými samolepkami: Poskytují kompletní soubor postav a symbolů z příběhu pro snadné umístění na kameny.
 • Dřevěná špachtle: Umožňuje precizní a rovnoměrný přenos samolepek.
 • Bavlněný sáček: Slouží pro uskladnění a přenášení kamínků.

Věková doporučení: Ideální pro děti od 6 let, tato sada nabízí nejen zábavnou aktivitu, ale také vzdělávací nástroj podporující vyprávění a paměťové schopnosti.

Tato sada není jen o malování; je to interaktivní prostředek, který propojuje umělecké sebevyjádření s tradicí vyprávění příběhů. Z každého kamene se stane kapitola příběhu, a vaše dítě se tak stane vypravěčem i umělcem. Tyto kamínky jsou dokonalým dárkem pro rozvíjení kreativity a komunikace u dětí, a přitom přináší zábavu celé rodině.

Každý set je pečlivě sestaven, aby zajistil, že máte vše potřebné pro vytvoření vlastní sady "Kamínky s Příběhem - Červená Karkulka". Nejenže budou děti hrdé na své umělecké dílo, ale také si užijí společné chvíle při vyprávění jejich vlastní verze tohoto nesmrtelného příběhu.