Akrylové barvy pro malování na kamínky set 6 x 75ml

Akrylové barvy jsou vodou ředitelné a po zaschnutí voděodolné. Vyznačují se svou barevnou sytostí i stálostí, jemnou a hladkou konzistencí a velmi dobrými krycími

standardní cena: 245 Kč –18 % 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 6300390
Akrylové barvy pro malování na kamínky set 6 x 75ml
Akrylové barvy pro malování na kamínky set 6 x 75ml
Tip
245 Kč –18 %

Detailní popis produktu

Akrylové barvy jsou vodou ředitelné a po zaschnutí voděodolné. Vyznačují se svou barevnou sytostí i stálostí, jemnou a hladkou konzistencí a velmi dobrými krycími schopnostmi. Jsou vhodné na všechny nemastné a hladké povrchy, jako jsou plátna, papír, dřevo, kámen atd. Velkým hitem pro děti i dospělé je i malování na kamínky. Této zábavě již propadly celé rodiny a právě pro ně jsou tyto barvy také určeny. Po zaschnutí doporučujeme barvu ještě zafixovat akrylovým lakem, který kresbu dokonale ochrání.

Set obsahuje 6 barev
Barvy v balení: černá, červená modrá, zelená, žlutá, bílá v plastových tubách
Obsah barvy v tubě: 75 ml
Rozměr: 225mm x 110mm x 40mm (Š x V x H)
 

Akrylové barvy na malování kamínků jsou ideálním řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a živé barvy pro svá kreativní díla. Tento set 6 akrylových barev o objemu 75 ml v plastových tubách nabízí výběr základních barev, které lze snadno kombinovat a míchat, aby vytvořily nejrůznější odstíny a efekty.

Vodou ředitelné a voděodolné po zaschnutí, tyto barvy jsou ideální pro práci na různých površích, jako jsou plátna, papír, dřevo či kámen. S jejich jemnou a hladkou konzistencí, vynikající krycí schopností a trvalou barevnou sytostí můžete vytvářet umělecká díla, která vydrží dlouhá léta.

Malování na kamínky se stalo oblíbenou zábavou pro děti i dospělé, a právě pro tento účel jsou tyto akrylové barvy určeny. Ať už jde o rodinné tvoření nebo individuální projekty, tento set barev vám umožní vyjádřit svou kreativitu na každém kamínku.

Po zaschnutí barvy doporučujeme použít akrylový lak, který vaši kresbu dokonale ochrání a zvýší její životnost.

Set akrylových barev na malování kamínků obsahuje následující barvy: černá, červená, modrá, zelená, žlutá a bílá. Rozměry balení jsou 225 mm x 110 mm x 40 mm (šířka x výška x hloubka). Vydejte se do světa kreativity s tímto setem barev, který vám umožní vytvářet nezapomenutelná a trvalá díla na kamíncích.